Ολυμπιακός – Μίλαν: Φοβερή εξέλιξη – Τρία γκολ μέσα σε έξι λεπτά οι «ερυθρόλευκοι» (Videos)

Ο Ολυμπιακός κάνει… πάρτι απέναντι στη Μίλαν, σκοράροντας τρία γκολ μέσα σε έξι λεπτά!

Στο 60′ ο Στάλμεχ ακούμπησε τη μπάλα με το χέρι μετά την κεφαλιά του Κωστούλα, με τον διαιτητή να υποδεικνύει πέναλτι μετά την εξέταση του VAR.  Ο Μουζακίτης ήταν ψύχραιμος από τα έντεκα βήματα και έβαλε μπροστά στο σκορ τον Ολυμπιακό.

Στο 61′, έπειτα από κλέψιμο στη μεσαία γραμμή, ο Παπακανέλλος πήρε τη μπάλα μέσα στην περιοχή και με δυνατό σουτ νίκησε τον Ραβέρ για το 2-0!

Στο 66′ ο Μπάκουλας με ανάποδο ψαλίδι έκανε το 3-0 μέσα σε αποθέωση!

Έγραψε ιστορία ο Ολυμπιακός – Σήκωσε το UEFA Youth League με «τριάρα» στη Μίλαν! (Videos)