Όσο κι αν προσπαθούν, οι κυβερνητικοί επικοινωνιακοί ινστρούχτορες δεν έχουν καταφέρει να βρουν το τρικ με το οποίο θα προσπεράσουν το έγκλημα που τους βαραίνει στα Τέμπη. Ο Νίκος Πλακιάς βγάζει με θυμωμένες λέξεις την αγανάκτησή του για την αρθρογραφία του iefimerida (https://twitter.com/ PlakiasNikos/status/ 1791467037811716551?t=y587v_N- lM7vqs7J8gdbfA&s=19) που επιδιώκει να βάλει άλλη μια ταφόπλακα 41% στο έγκλημα και στη συγκάλυψη. Έρχονται με ιστορίες από το μυαλό τους τα μισάνθρωπα τρολ της ΝΔ εγκαλώντας τους συγγενείς για υπερβολή και πολιτική εκμετάλλευση. Αποτέλεσμα; Αν μπορεί ποτέ να μετρηθεί ο ανθρώπινος πόνος, η πολιτική αγυρτεία έλαβε 36 likes από τον γαλάζιο στρατό του Παρκς και 370 επιβράβευσαν τον θυμό των συγγενών. Η πληγή των Τεμπών δεν κλείνει για την κοινωνία και οι ένοχοι πάντα θα σκυλιάζουν για να την ενοχοποιούν όσες εκλογικές αναμετρήσεις κι αν γίνουν. Εγκληματίες στη συνείδηση της κοινής λογικής.
![](https://www.documentonews.gr/wp-content/uploads/2024/05/Screenshot_2024-05-19-12-11-44-04_0b2fce7a16bf2b728d6ffa28c8d60efb-scaled.jpg)
Θ.Κ.